%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۴۵۳۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی)

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، بین خیابان عارف و پرستار، جنب ایستگاه مترو قائم، ساختمان ۴۴، طبقه اول (طبقه فوقانی تالار سپیده)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید کرمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید کرمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر حمید کرمانی
دکتر حمید کرمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید کرمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید کرمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید کرمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید کرمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید کرمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید کرمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید کرمانی کجا است؟
دکتر حمید کرمانی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمید کرمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمید کرمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید کرمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید کرمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید کرمانی متخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید کرمانی چه زمانی است؟
دکتر حمید کرمانی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید کرمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید کرمانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حمید کرمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید کرمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید کرمانیدکتر حمید کرمانی dr hamid kermani از دکترهای متخصص تخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر حمید کرمانی در مشهد، بلوار احمدآباد، بین خیابان عارف و پرستار، جنب ایستگاه مترو قائم، ساختمان ۴۴، طبقه اول (طبقه فوقانی تالار سپیده) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید کرمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138463545 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید کرمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید کرمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید کرمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید کرمانی تخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید کرمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.