%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)
 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار 1/2، پلاک 3/2

تلفن:05138414858

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام آذرنوش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام آذرنوش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صید محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و صبور با شخصیت

زهراچابکی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

به خوبی و با صبر پاسخگو بودند در کارشان تبحر لازم را دارند

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صمیمی ؛ باحوصله و بادقت

عطیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک محترم و مهربونی بودن،معاینه دقیق و تشخیص سریعی انجام شد،محیط مطب تمیز و برخورد منشی بسیار خوب بود،در مورد دارو هنوز نظری ندارم چون هنوز یک مرتبه استفاده کردم.

محدثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

باسلام عالی ... بسیار محترمانه و خوش برخورد بودند و کاملا به حرف بیمار توجه میکردند. وزمان کافی برای ویزیت گذاشتند. حقوق بیمار دراینجا برخلاف بسیاری از مطب ها به خوبی رعایت میشد.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر الهام آذرنوش
نوبت مطب بلوار احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار 1/2، پلاک 3/2
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام آذرنوش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام آذرنوش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام آذرنوش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام آذرنوش چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام آذرنوش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام آذرنوش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام آذرنوش کجا است؟
دکتر الهام آذرنوش 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام آذرنوش را ببینید.
+
آیا دکتر الهام آذرنوش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام آذرنوش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام آذرنوش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام آذرنوش متخصص جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) و گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام آذرنوش چه زمانی است؟
دکتر الهام آذرنوش از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام آذرنوش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام آذرنوش چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر الهام آذرنوش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام آذرنوش 5 از 5 است.

درباره دکتر الهام آذرنوشدکتر الهام آذرنوش dr elham azar nosh از دکترهای متخصص جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر الهام آذرنوش در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار 1/2، پلاک 3/2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام آذرنوش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138414858 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام آذرنوش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام آذرنوش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام آذرنوش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام آذرنوش متخصص جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام آذرنوش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.