دکتر غلامعلی ارزاقی

دکتر غلامعلی ارزاقی

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

۲۱۴۷۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مرکز فوق تخصصی بیناگستر

آدرس:

شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه ۵، مرکز چشم پزشکی بیناگستر

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مرکز فوق تخصصی بیناگستر
دکتر غلامعلی ارزاقی
دکتر غلامعلی ارزاقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامعلی ارزاقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامعلی ارزاقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامعلی ارزاقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامعلی ارزاقی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامعلی ارزاقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی ارزاقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامعلی ارزاقی کجا است؟
دکتر غلامعلی ارزاقی 1 مطب در مرکز فوق تخصصی بیناگستر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غلامعلی ارزاقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غلامعلی ارزاقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی ارزاقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامعلی ارزاقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامعلی ارزاقی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامعلی ارزاقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامعلی ارزاقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی ارزاقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامعلی ارزاقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامعلی ارزاقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامعلی ارزاقی 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامعلی ارزاقی

دکتر غلامعلی ارزاقی dr gholam ali arzaghi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر غلامعلی ارزاقی در شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه ۵، مرکز چشم پزشکی بیناگستر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامعلی ارزاقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132273726 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامعلی ارزاقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامعلی ارزاقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامعلی ارزاقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامعلی ارزاقی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامعلی ارزاقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.