دکتر هادی کابلی

دکتر هادی کابلی

تخصص بیهوشی

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۸۰۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، بین پرستار 5 و 7 ،ساختمان ایران مهر، طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • بانک صادرات
 • بانک سپه
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر هادی کابلی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر هادی کابلی
دکتر هادی کابلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی کابلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی کابلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی کابلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی کابلی چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی کابلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی کابلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی کابلی کجا است؟
دکتر هادی کابلی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هادی کابلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هادی کابلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی کابلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی کابلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی کابلی متخصص بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی کابلی چه زمانی است؟
دکتر هادی کابلی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی کابلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی کابلی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر هادی کابلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی کابلی 5 از 5 است.

درباره دکتر هادی کابلی

دکتر هادی کابلی dr hadi kaboli از دکترهای متخصص تخصص بیهوشی مشهد هستند. مطب دکتر هادی کابلی در مشهد، بلوار احمدآباد، بین پرستار 5 و 7 ،ساختمان ایران مهر، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی کابلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138420400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی کابلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی کابلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی کابلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی کابلی تخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی کابلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.