دکتر مهدی مینوسپهر

دکتر مهدی مینوسپهر

تخصص ارتوپدی

مشهد

کد نظام پزشکی

۸۱۱۵۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار 3، روبه روی بیمارستان قائم، ساختمان البرز، طبقه اول

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر مهدی مینوسپهر
دکتر مهدی مینوسپهر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی مینوسپهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی مینوسپهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی مینوسپهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی مینوسپهر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی مینوسپهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مینوسپهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی مینوسپهر کجا است؟
دکتر مهدی مینوسپهر 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی مینوسپهر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی مینوسپهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مینوسپهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی مینوسپهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی مینوسپهر متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی مینوسپهر چه زمانی است؟
دکتر مهدی مینوسپهر از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مینوسپهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی مینوسپهر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی مینوسپهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی مینوسپهر 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدی مینوسپهر

دکتر مهدی مینوسپهر dr mahdi mino sepehr از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر مهدی مینوسپهر در مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار 3، روبه روی بیمارستان قائم، ساختمان البرز، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی مینوسپهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138469761 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی مینوسپهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی مینوسپهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی مینوسپهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی مینوسپهر تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی مینوسپهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.