دکتر فرزانه عباسلو

دکتر فرزانه عباسلو

تخصص طب کار

سیرجان

کد نظام پزشکی

133858
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب کار

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

سیرجان، خیابان شریعتی، کوچه اعلا، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه ۴

تلفن:03442203760

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه عباسلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه عباسلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حاصل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سری‌ کارم رو‌ انجام‌ میدن چون کارگر ساده‌ هستم‌ درک‌ کردند و‌ کمک‌ کرد‌ند تا‌ زودتر‌ کارم‌ انجام‌ بشه.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرزانه عباسلو
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
سیرجان - سیرجان، خیابان شریعتی، کوچه اعلا، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه ۴

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه عباسلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه عباسلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه عباسلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه عباسلو چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه عباسلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه عباسلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه عباسلو کجا است؟
دکتر فرزانه عباسلو 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه عباسلو را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه عباسلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه عباسلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه عباسلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه عباسلو متخصص طب کار هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه عباسلو چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه عباسلو تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه عباسلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه عباسلو چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرزانه عباسلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه عباسلو 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه عباسلودکتر فرزانه عباسلو dr farzaneh abaslo از دکترهای متخصص طب کار سیرجان هستند. مطب دکتر فرزانه عباسلو در سیرجان، خیابان شریعتی، کوچه اعلا، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه عباسلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03442203760 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه عباسلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه عباسلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه عباسلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه عباسلو متخصص طب کار نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب کار در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه عباسلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.