دکتر فهیمه نورانی

دکتر فهیمه نورانی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

44489
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب مرزداران

آدرس:

تهران، بلوار مرزداران غربی، ساختمان پزشکان نگین آسمان، واحد D11

تلفن:02144275188

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فهیمه نورانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فهیمه نورانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شرلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر نورانی جزو بهترینهای دکتر اطفال هستند. فرزندم شانیا از بدو تولد تا دوران دبستان تحت نظر ایشون بودند.خانم دکتر عزیز،خداوند مهربان همیشه پشت و پناه تون باشه.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فهیمه نورانی
نوبت مطب مرزداران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار مرزداران غربی، ساختمان پزشکان نگین آسمان، واحد D11

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فهیمه نورانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فهیمه نورانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فهیمه نورانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فهیمه نورانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فهیمه نورانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه نورانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فهیمه نورانی کجا است؟
دکتر فهیمه نورانی 1 مطب در مطب مرزداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فهیمه نورانی را ببینید.
+
آیا دکتر فهیمه نورانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه نورانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فهیمه نورانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فهیمه نورانی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فهیمه نورانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فهیمه نورانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه نورانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فهیمه نورانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فهیمه نورانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فهیمه نورانی 5 از 5 است.

درباره دکتر فهیمه نورانیدکتر فهیمه نورانی dr fahimeh norani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر فهیمه نورانی در تهران، بلوار مرزداران غربی، ساختمان پزشکان نگین آسمان، واحد D11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فهیمه نورانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144275188 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فهیمه نورانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فهیمه نورانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فهیمه نورانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فهیمه نورانی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فهیمه نورانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.