دکتر حمیدرضا پیری

دکتر حمیدرضا پیری

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

54462

درباره‌پزشک

مشاوره پوست مو زيبايي

تزيق فيلر بوتاكس فرم دهي وكانتورينگ صورت

مشاوره جوان سازي و توقف پيرشدن سلول ها ودوباره جوان كردن پايه اي سلول ها واندام هاي بدن با اسفاده از داروها ومكمل هاي غذايي و...

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات جردن

آدرس:

تهران، جردن، خیابان طاهری

تلفن:02128421320

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا پیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمیدرضا پیری
نوبت مطب جردن
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، جردن، خیابان طاهری

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا پیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا پیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا پیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا پیری چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا پیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا پیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا پیری کجا است؟
دکتر حمیدرضا پیری 1 مطب در جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا پیری را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا پیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا پیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا پیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا پیری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا پیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا پیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا پیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا پیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمیدرضا پیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا پیری 0 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا پیریدکتر حمیدرضا پیری dr hamidreza piri از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا پیری در تهران، جردن، خیابان طاهری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا پیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02128421320 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا پیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا پیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا پیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا پیری متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا پیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.