پریسا زارعی شرق

پریسا زارعی شرق

کارشناس ارشد تغذیه

مشهد

کد نظام پزشکی

ت-4679

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب احمد آباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، بین محتشمی ۴و۶،ساختمان ثامن، طبقه اول

تلفن:05138479991

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران پریسا زارعی شرق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از پریسا زارعی شرق
نوبت مطب احمد آباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، احمدآباد، بین محتشمی ۴و۶،ساختمان ثامن، طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت پریسا زارعی شرق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا زارعی شرق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد پریسا زارعی شرق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت پریسا زارعی شرق چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا زارعی شرق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل پریسا زارعی شرق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب پریسا زارعی شرق کجا است؟
دکتر پریسا زارعی شرق 1 مطب در مطب احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل پریسا زارعی شرق را ببینید.
+
آیا پریسا زارعی شرق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا زارعی شرق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
پریسا زارعی شرق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا زارعی شرق متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد پریسا زارعی شرق چه زمانی است؟
دکتر پریسا زارعی شرق از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل پریسا زارعی شرق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از پریسا زارعی شرق چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به پریسا زارعی شرق رای داده‌اند. میانگین امتیازی پریسا زارعی شرق 0 از 5 است.

درباره پریسا زارعی شرقدکتر پریسا زارعی شرق parisa arei shargh از دکترهای متخصص تغذیه مشهد هستند. مطب پریسا زارعی شرق در مشهد، احمدآباد، بین محتشمی ۴و۶،ساختمان ثامن، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب پریسا زارعی شرق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138479991 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام پریسا زارعی شرق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی پریسا زارعی شرق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط پریسا زارعی شرق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از پریسا زارعی شرق متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد پریسا زارعی شرق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.