کد نظام پزشکی

۱۴۹۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

تهران، نیاوران، نرسیده به چهارراده مژده (مقدسی)، جنب بانک سپه، پلاک 429، طبقه چهارم، واحد 12

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران عباس جلیلی کلهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب نیاوران

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با عباس جلیلی کلهری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با عباس جلیلی کلهری می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

عباس جلیلی کلهری
عباس جلیلی کلهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت عباس جلیلی کلهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس جلیلی کلهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد عباس جلیلی کلهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت عباس جلیلی کلهری چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس جلیلی کلهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل عباس جلیلی کلهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب عباس جلیلی کلهری کجا است؟
دکتر عباس جلیلی کلهری 1 مطب در مطب نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب عباس جلیلی کلهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا عباس جلیلی کلهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس جلیلی کلهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
عباس جلیلی کلهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس جلیلی کلهری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد عباس جلیلی کلهری چه زمانی است؟
دکتر عباس جلیلی کلهری از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل عباس جلیلی کلهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از عباس جلیلی کلهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به عباس جلیلی کلهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی عباس جلیلی کلهری 0 از 5 است.

درباره عباس جلیلی کلهریعباس جلیلی کلهری abbas jalili kalhori از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب عباس جلیلی کلهری در تهران، نیاوران، نرسیده به چهارراده مژده (مقدسی)، جنب بانک سپه، پلاک 429، طبقه چهارم، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب عباس جلیلی کلهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122732617 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام عباس جلیلی کلهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی عباس جلیلی کلهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط عباس جلیلی کلهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از عباس جلیلی کلهری تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد عباس جلیلی کلهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.