سید حمیدرضا ناجی

سید حمیدرضا ناجی

کارشناس تغذیه

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

ت-۶۱۱۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، خیابان شهید دستگردی، پلاک ۲۶، واحد ۷

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سید حمیدرضا ناجی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سید حمیدرضا ناجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با سید حمیدرضا ناجی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با سید حمیدرضا ناجی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

سید حمیدرضا ناجی
سید حمیدرضا ناجی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سید حمیدرضا ناجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حمیدرضا ناجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سید حمیدرضا ناجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سید حمیدرضا ناجی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حمیدرضا ناجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سید حمیدرضا ناجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سید حمیدرضا ناجی کجا است؟
دکتر سید حمیدرضا ناجی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سید حمیدرضا ناجی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سید حمیدرضا ناجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمیدرضا ناجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سید حمیدرضا ناجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حمیدرضا ناجی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سید حمیدرضا ناجی چه زمانی است؟
دکتر سید حمیدرضا ناجی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سید حمیدرضا ناجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سید حمیدرضا ناجی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به سید حمیدرضا ناجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سید حمیدرضا ناجی 5 از 5 است.

درباره سید حمیدرضا ناجیسید حمیدرضا ناجی seyed hamid reza naji از دکترهای متخصص تخصص تغذیه تهران هستند. مطب سید حمیدرضا ناجی در تهران، خیابان شریعتی، خیابان شهید دستگردی، پلاک ۲۶، واحد ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سید حمیدرضا ناجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126402178 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سید حمیدرضا ناجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سید حمیدرضا ناجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سید حمیدرضا ناجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سید حمیدرضا ناجی تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سید حمیدرضا ناجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.