سید حمیدرضا ناجی

سید حمیدرضا ناجی

کارشناس تغذیه

کد نظام پزشکی

ت-6113
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سید حمیدرضا ناجی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سید حمیدرضا ناجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

اسماعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب بودند.

حسنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

در مدت زمان کوتاه ، متوجه مهارت و تجربه آقای دکتر شدم و خیلی ازشون ممنونم

انتخاب نوع نوبت گیری از سید حمیدرضا ناجی
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل61,500 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سید حمیدرضا ناجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حمیدرضا ناجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سید حمیدرضا ناجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سید حمیدرضا ناجی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حمیدرضا ناجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سید حمیدرضا ناجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سید حمیدرضا ناجی کجا است؟
دکتر سید حمیدرضا ناجی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا سید حمیدرضا ناجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمیدرضا ناجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سید حمیدرضا ناجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حمیدرضا ناجی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سید حمیدرضا ناجی چه زمانی است؟
دکتر سید حمیدرضا ناجی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سید حمیدرضا ناجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سید حمیدرضا ناجی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به سید حمیدرضا ناجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سید حمیدرضا ناجی 5 از 5 است.

درباره سید حمیدرضا ناجیدکتر سید حمیدرضا ناجی seyed hamid reza naji از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب سید حمیدرضا ناجی در تهران، خیابان شریعتی، خیابان شهید دستگردی، پلاک ۲۶، واحد ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سید حمیدرضا ناجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126402178 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سید حمیدرضا ناجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سید حمیدرضا ناجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سید حمیدرضا ناجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سید حمیدرضا ناجی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سید حمیدرضا ناجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.