دکتر پروین صفوی

دکتر پروین صفوی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شهرکرد

کد نظام پزشکی

71269

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروین صفوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پروین صفوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فصیحی
شهرکرد - شهرکرد، چهارراه فصیحی، ابتدای خیابان سعدی، کوچه 49، ساختمان آژند


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروین صفوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروین صفوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروین صفوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروین صفوی چقدر است؟
هزینه ویزیت پروین صفوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین صفوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروین صفوی کجا است؟
دکتر پروین صفوی 1 مطب در مطب فصیحی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پروین صفوی را ببینید.
+
آیا دکتر پروین صفوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروین صفوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروین صفوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروین صفوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروین صفوی چه زمانی است؟
دکتر پروین صفوی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین صفوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروین صفوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پروین صفوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروین صفوی 0 از 5 است.
درباره دکتر پروین صفوی


دکتر پروین صفوی dr parvin safavi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شهرکرد هستند. مطب دکتر پروین صفوی در شهرکرد، چهارراه فصیحی، ابتدای خیابان سعدی، کوچه 49، ساختمان آژند واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروین صفوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09904222488 ، 03832224263 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروین صفوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروین صفوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروین صفوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروین صفوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروین صفوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.