%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

اطلاعات میدان شریعتی

آدرس:

همدان، میدان شریعتی، اول خیابان مهدیه، ساختمان پزشکان الوند، طبقه دوم

تلفن:08138378503

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن کیهان شکوه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن کیهان شکوه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار با اخلاق و بسیار ماهر اگر چند تا از این دکتر ها داشتیم واقعا عالی بود

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پیشنهاد می شوند البته، فعلا تحت درمان هستم.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی پزشک خوبی هستند.

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام ایشون یه دکتر واقعی هستند بسیار فهیم و خوش برخورد کاملا به صحبت های بیمار گوش میکنن و وقت کافی برای معاینه میگذارند و در طبابت و تجربه هم که عالللییییی هستند من دستم و پیش ایشون عمل کردم وکامیابی راضی هستم خدا حفظ اشون کنه واقعا از این دکترا کم داریم

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

درسته تو مطب خیلی وقتمون گرفته شد ولی واقعا ارزششو بعد از معاینه شدن و برخورد افای دکتر دیدم به معنی واقعی کلمه یک پزشک به تمام معنا با اخلاق وبا وجدانی هستن من اولین بارم بود ک یک پزشک رو با این همه عطوفت، خاکی ، خوش رو و گذشت دیدم انشاالله ک همیشه سایه تون مستدام باشه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسن کیهان شکوه
نوبت مطب میدان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
همدان - همدان، میدان شریعتی، اول خیابان مهدیه، ساختمان پزشکان الوند، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 13 تیر ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن کیهان شکوه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن کیهان شکوه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن کیهان شکوه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن کیهان شکوه چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن کیهان شکوه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن کیهان شکوه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن کیهان شکوه کجا است؟
دکتر حسن کیهان شکوه 1 مطب در میدان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن کیهان شکوه را ببینید.
+
آیا دکتر حسن کیهان شکوه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن کیهان شکوه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن کیهان شکوه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن کیهان شکوه متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن کیهان شکوه چه زمانی است؟
دکتر حسن کیهان شکوه از روز سه‌شنبه 13 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن کیهان شکوه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن کیهان شکوه چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر حسن کیهان شکوه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن کیهان شکوه 5 از 5 است.

درباره دکتر حسن کیهان شکوهدکتر حسن کیهان شکوه dr hassan kayhan shokooh از دکترهای متخصص جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) همدان هستند. مطب دکتر حسن کیهان شکوه در همدان، میدان شریعتی، اول خیابان مهدیه، ساختمان پزشکان الوند، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن کیهان شکوه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08138378503 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن کیهان شکوه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن کیهان شکوه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن کیهان شکوه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن کیهان شکوه متخصص جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن کیهان شکوه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.