کد نظام پزشکی

۴۲۸۳۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی
  • تخصص طب کار
  • فلوشیپ طب خواب

اطلاعات گیشا

آدرس:

تهران، خیابان کوی نصر (گیشا)، خیابان شهید علیالی (پیروزی) غربی، پلاک 77، واحد 1

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خسرو صادق نیت حقیقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

گیشا
دکتر خسرو صادق نیت حقیقی
دکتر خسرو صادق نیت حقیقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خسرو صادق نیت حقیقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خسرو صادق نیت حقیقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خسرو صادق نیت حقیقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خسرو صادق نیت حقیقی چقدر است؟
هزینه ویزیت خسرو صادق نیت حقیقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو صادق نیت حقیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خسرو صادق نیت حقیقی کجا است؟
دکتر خسرو صادق نیت حقیقی 1 مطب در گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر خسرو صادق نیت حقیقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر خسرو صادق نیت حقیقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو صادق نیت حقیقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خسرو صادق نیت حقیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خسرو صادق نیت حقیقی متخصص عمومی و طب کار و طب خواب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خسرو صادق نیت حقیقی چه زمانی است؟
دکتر خسرو صادق نیت حقیقی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو صادق نیت حقیقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خسرو صادق نیت حقیقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر خسرو صادق نیت حقیقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خسرو صادق نیت حقیقی 0 از 5 است.

درباره دکتر خسرو صادق نیت حقیقیدکتر خسرو صادق نیت حقیقی dr khosrow sadeghneyat haghighi از دکترهای متخصص پزشک عمومی تهران هستند. مطب دکتر خسرو صادق نیت حقیقی در تهران، خیابان کوی نصر (گیشا)، خیابان شهید علیالی (پیروزی) غربی، پلاک 77، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خسرو صادق نیت حقیقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188230231 , 02188230232 , 02188230233 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خسرو صادق نیت حقیقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خسرو صادق نیت حقیقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خسرو صادق نیت حقیقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خسرو صادق نیت حقیقی پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خسرو صادق نیت حقیقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.