دکتر جمشید شایان فر

دکتر جمشید شایان فر

پزشک طب سنتی ایرانی

تهران

کد نظام پزشکی

54763

درباره‌پزشک

دارای ۲۶ سال سابقه طبابت

مشاوره اصول سبک زندگی صحیح و درمان بیماریها بر اساس مبانی طب ایرانی

استفاده از مبانی طب سنتی ایران بعنوان درمان کمکی و پیشگیری از بیماری‌های گوارشی 

دیابت

کبد چرب

 تعیین مزاج

اصلاح مزاج و اصلاح سبک زندگی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک طب سنتی ایرانی

اطلاعات مطب خیابان سردار جنگل

آدرس:

تهران، بزرگراه نیایش، سردار جنگل شمالی، خیابان پنج تن، خیابان قدس، پلاک4

تلفن:02144848914

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جمشید شایان فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر جمشید شایان فر
نوبت مطب خیابان سردار جنگل
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بزرگراه نیایش، سردار جنگل شمالی، خیابان پنج تن، خیابان قدس، پلاک4
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو80,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل65,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جمشید شایان فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جمشید شایان فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جمشید شایان فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جمشید شایان فر چقدر است؟
هزینه ویزیت جمشید شایان فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جمشید شایان فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جمشید شایان فر کجا است؟
دکتر جمشید شایان فر 1 مطب در مطب خیابان سردار جنگل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جمشید شایان فر را ببینید.
+
آیا دکتر جمشید شایان فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جمشید شایان فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جمشید شایان فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جمشید شایان فر متخصص طب سنتی ایرانی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جمشید شایان فر چه زمانی است؟
دکتر جمشید شایان فر از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جمشید شایان فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جمشید شایان فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جمشید شایان فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جمشید شایان فر 0 از 5 است.

درباره دکتر جمشید شایان فردکتر جمشید شایان فر dr jamshid shayan far از دکترهای متخصص طب سنتی ایرانی تهران هستند. مطب دکتر جمشید شایان فر در تهران، بزرگراه نیایش، سردار جنگل شمالی، خیابان پنج تن، خیابان قدس، پلاک4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جمشید شایان فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144848914 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جمشید شایان فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جمشید شایان فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جمشید شایان فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جمشید شایان فر متخصص طب سنتی ایرانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب سنتی ایرانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جمشید شایان فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.