دکتر طاهره انصاری نژاد

دکتر طاهره انصاری نژاد

تخصص کودکان و نوزادان

مشهد

کد نظام پزشکی

۱۳۱۹۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

شهرک غرب( قاسم آباد ) بلوار حجاب. نبش حجاب54 ساختمان پزشکان غرب. طبقه اول واحدm4

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهره انصاری نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک غرب
دکتر طاهره انصاری نژاد
دکتر طاهره انصاری نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره انصاری نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره انصاری نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره انصاری نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهره انصاری نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره انصاری نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره انصاری نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهره انصاری نژاد کجا است؟
دکتر طاهره انصاری نژاد 1 مطب در مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر طاهره انصاری نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر طاهره انصاری نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره انصاری نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهره انصاری نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره انصاری نژاد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره انصاری نژاد چه زمانی است؟
دکتر طاهره انصاری نژاد از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره انصاری نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره انصاری نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر طاهره انصاری نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره انصاری نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر طاهره انصاری نژاددکتر طاهره انصاری نژاد dr tahereh از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر طاهره انصاری نژاد در شهرک غرب( قاسم آباد ) بلوار حجاب. نبش حجاب54 ساختمان پزشکان غرب. طبقه اول واحدm4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره انصاری نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136203836 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره انصاری نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره انصاری نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره انصاری نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره انصاری نژاد تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره انصاری نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.