دکتر محمد بانصیری

دکتر محمد بانصیری

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو وتعویض مفاصل وآسیب های ورزشی
تهران

کد نظام پزشکی

105534
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران،ونک، ملاصدرا،روبروی کلینیک بقیةالله،پلاک۱۹۳ طبقه دوم واحد۴

تلفن:02122817204

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد بانصیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد بانصیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

حاذق و بسیار با حوصله و با تجربه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد بانصیری
نوبت مطب ونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران،ونک، ملاصدرا،روبروی کلینیک بقیةالله،پلاک۱۹۳ طبقه دوم واحد۴
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد بانصیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد بانصیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد بانصیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد بانصیری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد بانصیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بانصیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد بانصیری کجا است؟
دکتر محمد بانصیری 1 مطب در مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد بانصیری را ببینید.
+
آیا دکتر محمد بانصیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بانصیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد بانصیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد بانصیری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد بانصیری چه زمانی است؟
دکتر محمد بانصیری از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بانصیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد بانصیری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمد بانصیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد بانصیری 3 از 5 است.

درباره دکتر محمد بانصیریدکتر محمد بانصیری dr mohammad banasiri از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر محمد بانصیری در تهران،ونک، ملاصدرا،روبروی کلینیک بقیةالله،پلاک۱۹۳ طبقه دوم واحد۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد بانصیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122817204 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد بانصیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد بانصیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد بانصیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد بانصیری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد بانصیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.