دکتر سید حمید بخشایش

دکتر سید حمید بخشایش

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرج

کد نظام پزشکی

107151
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، ضلع جنوبی چهارراه طالقانی، جنب داروخانه دکتر صفوی زاده، مجتمع پزشکی میترا، طبقه سوم، واحد ۶

تلفن:02632717917

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حمید بخشایش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حمید بخشایش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید حمید بخشایش
نوبت مطب چهارراه طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، ضلع جنوبی چهارراه طالقانی، جنب داروخانه دکتر صفوی زاده، مجتمع پزشکی میترا، طبقه سوم، واحد ۶

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حمید بخشایش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حمید بخشایش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حمید بخشایش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حمید بخشایش چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حمید بخشایش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید بخشایش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حمید بخشایش کجا است؟
دکتر سید حمید بخشایش 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حمید بخشایش را ببینید.
+
آیا دکتر سید حمید بخشایش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید بخشایش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حمید بخشایش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حمید بخشایش متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حمید بخشایش چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حمید بخشایش تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید بخشایش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حمید بخشایش چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید حمید بخشایش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حمید بخشایش 0 از 5 است.

درباره دکتر سید حمید بخشایشدکتر سید حمید بخشایش dr seyed hamid bakhshayesh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرج هستند. مطب دکتر سید حمید بخشایش در کرج، ضلع جنوبی چهارراه طالقانی، جنب داروخانه دکتر صفوی زاده، مجتمع پزشکی میترا، طبقه سوم، واحد ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حمید بخشایش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632717917 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حمید بخشایش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حمید بخشایش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حمید بخشایش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حمید بخشایش متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حمید بخشایش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.