درباره‌ی پزشک

درمانگر تخصصی اعتیاد و خانواده زوج درمانگر مشاور تحصیلی 

کد نظام پزشکی

۳۲۴۴۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس روانشناسی

اطلاعات صادقیه

آدرس:

تهران، صادقیه، بلوار شهدای صادقیه، پلاک ۴، واحد ۷

اطلاعات سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کتاب، بلوار کوهستان، پلاک ۲8، طبقه ۴

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فرزانه کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

صادقیه
سعادت آباد
فرزانه کریمی
فرزانه کریمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فرزانه کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فرزانه کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فرزانه کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فرزانه کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فرزانه کریمی کجا است؟
دکتر فرزانه کریمی 2 مطب در صادقیه و سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فرزانه کریمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فرزانه کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فرزانه کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه کریمی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فرزانه کریمی چه زمانی است؟
دکتر فرزانه کریمی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فرزانه کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فرزانه کریمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فرزانه کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فرزانه کریمی 0 از 5 است.

درباره فرزانه کریمیفرزانه کریمی farzaneh karimi از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب فرزانه کریمی در تهران، صادقیه، بلوار شهدای صادقیه، پلاک ۴، واحد ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فرزانه کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) ۰۲۱۴۴۴۴۷۴۴۷ استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فرزانه کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فرزانه کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فرزانه کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فرزانه کریمی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فرزانه کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.