دکتر محدثه باقری قلی آباد

دکتر محدثه باقری قلی آباد

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

۱۰۰۳۴۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتراز خواجه عبدااله انصاری، پلاک 1001، طبقه 3،

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محدثه باقری قلی آباد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

شریعتی
دکتر محدثه باقری قلی آباد
دکتر محدثه باقری قلی آباد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محدثه باقری قلی آباد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محدثه باقری قلی آباد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محدثه باقری قلی آباد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محدثه باقری قلی آباد چقدر است؟
هزینه ویزیت محدثه باقری قلی آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محدثه باقری قلی آباد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محدثه باقری قلی آباد کجا است؟
دکتر محدثه باقری قلی آباد 1 مطب در شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محدثه باقری قلی آباد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محدثه باقری قلی آباد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محدثه باقری قلی آباد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محدثه باقری قلی آباد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محدثه باقری قلی آباد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محدثه باقری قلی آباد چه زمانی است؟
دکتر محدثه باقری قلی آباد از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محدثه باقری قلی آباد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محدثه باقری قلی آباد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محدثه باقری قلی آباد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محدثه باقری قلی آباد 0 از 5 است.

درباره دکتر محدثه باقری قلی آباددکتر محدثه باقری قلی آباد dr mohaddeseh bagheri gholiabad از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر محدثه باقری قلی آباد در تهران، خیابان شریعتی، بالاتراز خواجه عبدااله انصاری، پلاک 1001، طبقه 3، واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محدثه باقری قلی آباد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122883487 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محدثه باقری قلی آباد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محدثه باقری قلی آباد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محدثه باقری قلی آباد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محدثه باقری قلی آباد تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محدثه باقری قلی آباد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.