دکتر وحید سیفی

دکتر وحید سیفی

تخصص پزشکی ورزشی

تهران

کد نظام پزشکی

156791
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

رزیدنت پزشکی ورزشی دانشگاه تهران

فلوشیپ تحقیقاتی توانبخشی از دانشگاه UMCG هلند

کارشناسی ارشد مدیریت نظام سلامت

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پزشکی ورزشی

اطلاعات مطب بیمارستان امام خمینی

آدرس:

تهران، انتهای بلوار کشاورز، بیمارستان امام خمینی، کلینیک یلدا، طبقه پنجم

تلفن:02161190000

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک کشاورزی
 • دانا
 • سینا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید سیفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید سیفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لکسی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تحربه بسیار خوب و متفاوتی با دکتر سیفی داشتم. ایشون خیلی دقیق و با حوصله با بیمار گفتگو میکنند. پیگیر وضعیت بیمار هستند و با جزییات تمام علایم و وضعیت جسمی بیمار را بررسی میکنند. سرعت بالا در نسخه نویسی الکتریکی بعد از اتمام مشاوره پزشکی با بیمار. پزشکی متعهد و خوش اخلاق. در مجموع تجربه بسیار خوبی در مشاوره پزشکی با ایشون داشتم.

سجاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب و مسلط.راهنمای خوبی هستند..ممنونم از دکتر

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر وحید سیفی
نوبت مطب بیمارستان امام خمینی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، انتهای بلوار کشاورز، بیمارستان امام خمینی، کلینیک یلدا، طبقه پنجم
اولین نوبت خالی: شنبه 3 تیر ساعت 08:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو46,000 تومان
اولین نوبت خالی: جمعه 12 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید سیفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید سیفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید سیفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید سیفی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید سیفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید سیفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید سیفی کجا است؟
دکتر وحید سیفی 1 مطب در مطب بیمارستان امام خمینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحید سیفی را ببینید.
+
آیا دکتر وحید سیفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید سیفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید سیفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید سیفی متخصص پزشکی ورزشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید سیفی چه زمانی است؟
دکتر وحید سیفی از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید سیفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید سیفی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر وحید سیفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید سیفی 5 از 5 است.

درباره دکتر وحید سیفیدکتر وحید سیفی dr vahid seyfi از دکترهای متخصص پزشکی ورزشی تهران هستند. مطب دکتر وحید سیفی در تهران، انتهای بلوار کشاورز، بیمارستان امام خمینی، کلینیک یلدا، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید سیفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02161190000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید سیفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید سیفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید سیفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید سیفی متخصص پزشکی ورزشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشکی ورزشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید سیفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.