دکتر سهیلا معمار مشرفی

دکتر سهیلا معمار مشرفی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

21772
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب آمادگاه

آدرس:

اصفهان،امادگاه مجتمع پزشکی سپاهان بلوک ۲

تلفن:03132214885

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سهیلا معمار مشرفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهیلا معمار مشرفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فرناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام من سال ۹۸پیششون زایمان کردم در دوران بارداری چندبار پزشکمو عوض کردم و توسط افراد سرشناس اصفهان خانوم دکتر مشرفی بهم معرفی کردن و دربرخورد اول عاشق آرامش ومهربونیشون شدم در دوران بارداری مکمل های بسیار خوبی تجویز کردن که من از همه نظر خیالم راحت بود آمپول تشکیل ریه ‌هرچیزی که واسه نوزاد نهم باشه را درهرمرحله کاملا خودشون حواستشون بود ‌زایمان من طبیعی بود خیلی راضی بودم و هستم بابت انتخاب خانوم دکتر و زایمان طبیعی که داشتم

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سهیلا معمار مشرفی
نوبت مطب آمادگاه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان،امادگاه مجتمع پزشکی سپاهان بلوک ۲
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهیلا معمار مشرفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیلا معمار مشرفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا معمار مشرفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهیلا معمار مشرفی چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیلا معمار مشرفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا معمار مشرفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهیلا معمار مشرفی کجا است؟
دکتر سهیلا معمار مشرفی 1 مطب در مطب آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سهیلا معمار مشرفی را ببینید.
+
آیا دکتر سهیلا معمار مشرفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا معمار مشرفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهیلا معمار مشرفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیلا معمار مشرفی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهیلا معمار مشرفی چه زمانی است؟
دکتر سهیلا معمار مشرفی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا معمار مشرفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهیلا معمار مشرفی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سهیلا معمار مشرفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهیلا معمار مشرفی 5 از 5 است.

درباره دکتر سهیلا معمار مشرفیدکتر سهیلا معمار مشرفی dr soheyla memar moshrefi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر سهیلا معمار مشرفی در اصفهان،امادگاه مجتمع پزشکی سپاهان بلوک ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهیلا معمار مشرفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132214885 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا معمار مشرفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهیلا معمار مشرفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهیلا معمار مشرفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهیلا معمار مشرفی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهیلا معمار مشرفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.