سعید راد یوسف نیا

سعید راد یوسف نیا

کارشناس گفتاردرمانی

تبریز

کد نظام پزشکی

گ-65

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب میدان شهید فهمیده

آدرس:

تبریز، میدان شهید فهمیده - کوی ولی امر - خیابان سلوی - مجتمع سلوی

تلفن:04136622020

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سعید راد یوسف نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از سعید راد یوسف نیا
نوبت مطب میدان شهید فهمیده
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، میدان شهید فهمیده - کوی ولی امر - خیابان سلوی - مجتمع سلوی
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سعید راد یوسف نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید راد یوسف نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سعید راد یوسف نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سعید راد یوسف نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید راد یوسف نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سعید راد یوسف نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سعید راد یوسف نیا کجا است؟
دکتر سعید راد یوسف نیا 1 مطب در مطب میدان شهید فهمیده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سعید راد یوسف نیا را ببینید.
+
آیا سعید راد یوسف نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید راد یوسف نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سعید راد یوسف نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید راد یوسف نیا متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سعید راد یوسف نیا چه زمانی است؟
دکتر سعید راد یوسف نیا از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سعید راد یوسف نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سعید راد یوسف نیا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سعید راد یوسف نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی سعید راد یوسف نیا 0 از 5 است.

درباره سعید راد یوسف نیادکتر سعید راد یوسف نیا saeid rad yoosefnia از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تبریز هستند. مطب سعید راد یوسف نیا در تبریز، میدان شهید فهمیده - کوی ولی امر - خیابان سلوی - مجتمع سلوی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سعید راد یوسف نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04136622020 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سعید راد یوسف نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سعید راد یوسف نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سعید راد یوسف نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سعید راد یوسف نیا متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سعید راد یوسف نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.