فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر گفتاردرمانی
  4. دکترهای تبریز
  5. دکتر گفتاردرمانی تبریز

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای گفتاردرمانی در تبریز

مرتب‌سازی بر اساس:
روزبه شکری

روزبه شکری

کارشناس ارشد گفتاردرمانی
5(9 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
29نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
تبریز، بلوار شادمان(رجایی شهر به سمت ویلاشهر)، نبش چراغ راهنمایی، نبش کوچه شب بو
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
سعید راد یوسف نیا

سعید راد یوسف نیا

کارشناس گفتاردرمانی
25نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
تبریز، شهرک رشدیه، بلوار بوستان، جنب کوچه بوستان نهم، پلاک 44
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 30 تیر
دکتر مهدی نجات

دکتر مهدی نجات

دکترای گفتاردرمانی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، سه راه گلگشت ساختمان آزادی طبقه 7 توانبخشی مهر
اولین نوبت آزاد مطب:
پنج‌شنبه 28 تیر
لیلا حقیری

لیلا حقیری

کارشناس گفتاردرمانی
خدمات: مشکلات زبان و گفتار، ایمپلنت حلزون گوش، لکنت زبان، اختلال در یادگیری، ارزیابی شنوایی، ارزیابی سخن گفتن، اختلال شنوایی، توانبخشی از راه دور (تله ریهب)، تصحیح گفتار، بلع درمانی، گفتار درمانی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان مبین کلینیک رسا
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
نشاط یمینی

نشاط یمینی

کارشناس گفتاردرمانی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
تبریز، آبرسان، ساختمان هلال احمر، طبقه 3
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
چهارشنبه 27 تیر
شاهین صادقیان

شاهین صادقیان

کارشناس گفتاردرمانی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، خیابان ولیعصر، انتهای خیابان همام تبریزی، نرسیده به خیابان استاندارد، روبروی نان اطهر، برج سایه، طبقه همکف
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
عنایت عسگرپور

عنایت عسگرپور

کارشناس گفتاردرمانی
خدمات: مشکلات زبان و گفتار، لکنت زبان، زبان درمانی، اختلال در یادگیری، ارزیابی سخن گفتن، اختلال شنوایی، تصحیح گفتار، صدای زنانه در مردان، بلع درمانی، تودماغی حرف زدن، گفتار درمانی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
تبریز، کمربندی میانی، میدان سجادیه، در مانگاه هیراد، طبقه3
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
پریسا زارع

پریسا زارع

کارشناس گفتاردرمانی
خدمات: مشکلات زبان و گفتار، لکنت زبان، زبان درمانی، اختلال در یادگیری، ارزیابی سخن گفتن، اختلال شنوایی، توانبخشی از راه دور (تله ریهب)، تصحیح گفتار، تصحیح صدای بلند، صدای زنانه در مردان، تودماغی حرف زدن، گفتار درمانی
نوبت‌دهی مطب
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 30 تیر
جعفر معصومی کمانج

جعفر معصومی کمانج

کارشناس گفتاردرمانی
31نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
مشاوره‌ متنی
تبریز، خیابان رضانژاد جنوبی، پلاک 19، طبقه 3، مرکز آموزش و توان بخشی اختلالات یاشار
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
ناصر میرزایی دریانی

ناصر میرزایی دریانی

کارشناس گفتاردرمانی
21نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، خیابان 17شهریور جدید، جنب بستنی وحید، ساختمان گلستان، طبقه1، واحد5، مرکز گفتار درمانی آذربایجان
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای گفتاردرمانی در تبریز

دکترهای گفتاردرمانی در تبریز چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر گفتاردرمانی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. گفتاردرمانی در تبریز از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان گفتاردرمانی در تبریز در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای گفتاردرمانی در تبریز نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر گفتاردرمانی در تبریز و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. گفتاردرمانی در تبریز در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان گفتاردرمانی در تبریز در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب تبریز است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان گفتاردرمانی در تبریز یک دکتر گفتاردرمانی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر گفتاردرمانی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای گفتاردرمانی (متخصص و فوق تخصص) در تبریز

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای گفتاردرمانی در تبریز ، می توانید به لیست دکترهای گفتاردرمانی در تبریز در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای گفتاردرمانی در تبریز نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای گفتاردرمانی در تبریز توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای گفتاردرمانی در تبریز نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای گفتاردرمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر گفتاردرمانی تبریز در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر گفتاردرمانی تبریز در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای گفتاردرمانی در تبریز شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر گفتاردرمانی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر گفتاردرمانی در تبریز می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای گفتاردرمانی تبریز بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر گفتاردرمانی در تبریز به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای گفتاردرمانی تبریز را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر گفتاردرمانی در تبریز چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر گفتاردرمانی در تبریز با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای گفتاردرمانی تبریز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر گفتاردرمانی در تبریز با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر گفتاردرمانی در تبریز و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر گفتاردرمانی در تبریز استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در تبریز

دکتر زنان تبریزدکتر عمومی تبریزدکتر متخصص داخلی تبریزدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) تبریزدکتر روانشناس تبریزدکتر دندانپزشک تبریزدکتر جراحی عمومی تبریزدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریزدکتر قلب تبریزدکتر متخصص ارتوپد تبریزدکتر متخصص چشم پزشک تبریزدکتر متخصص گوش و حلق و بینی تبریزدکتر متخصص تغذیه تبریزدکتر متخصص اورولوژی تبریزدکتر پوست تبریزمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تبریزجراح مغز و اعصاب تبریزدکتر متخصص بیماری های عفونی تبریزدکتر متخصص گوارش و کبد تبریزمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی تبریزدکتر بینایی سنجی تبریزدکتر متخصص غدد تبریزمتخصص فیزیوتراپی تبریزمتخصص شنوایی سنجی تبریزدکتر متخصص ریه تبریزمتخصص روماتولوژی تبریزدکتر جراح پلاستیک تبریزدکتر متخصص آسم و آلرژی تبریزدکتر متخصص خون و سرطان شناسی تبریزدکتر متخصص کلیه بزرگسالان تبریزدکتر متخصص غدد کودکان تبریزدکتر متخصص کایروپراکتیک تبریزدکتر مامایی تبریزمتخصص رادیوتراپیست تبریزمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی تبریزدکتر مشاور دارویی تبریزدکتر متخصص ژنتیک پزشکی تبریزدکتر متخصص طب سنتی تبریزدکتر متخصص درد تبریز