دکتر مهران پیر سحرخیز

دکتر مهران پیر سحرخیز

تخصص جراحی عمومی

کرج

کد نظام پزشکی

132962

درباره‌پزشک

دارای برد تخصصی 

جراحی چاقی 

لاپاراسکوپی

زیبایی

اسلیو معده

بای پس معده

زیبایی شکم

پیکر تراشی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی شمالی، کوچه مرجان

تلفن:09396431423

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهران پیر سحرخیز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهران پیر سحرخیز
نوبت مطب چهارراه طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، چهارراه طالقانی شمالی، کوچه مرجان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران پیر سحرخیز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران پیر سحرخیز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران پیر سحرخیز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهران پیر سحرخیز چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران پیر سحرخیز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران پیر سحرخیز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهران پیر سحرخیز کجا است؟
دکتر مهران پیر سحرخیز 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهران پیر سحرخیز را ببینید.
+
آیا دکتر مهران پیر سحرخیز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران پیر سحرخیز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهران پیر سحرخیز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران پیر سحرخیز متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران پیر سحرخیز چه زمانی است؟
دکتر مهران پیر سحرخیز از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران پیر سحرخیز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران پیر سحرخیز چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهران پیر سحرخیز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران پیر سحرخیز 0 از 5 است.

درباره دکتر مهران پیر سحرخیز



دکتر مهران پیر سحرخیز dr mehran pir sahar khiz از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرج هستند. مطب دکتر مهران پیر سحرخیز در کرج، چهارراه طالقانی شمالی، کوچه مرجان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران پیر سحرخیز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09396431423 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران پیر سحرخیز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران پیر سحرخیز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران پیر سحرخیز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران پیر سحرخیز متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران پیر سحرخیز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.