دکتر پریناز زارع

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

۱۸۳۹۶۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب شهرک گلستان

آدرس:

تهران، شهرک گلستان بلوار اقاقیا پلاک ۵

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک گلستان
دکتر پریناز زارع

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریناز زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریناز زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریناز زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریناز زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت پریناز زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریناز زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریناز زارع کجا است؟
دکتر پریناز زارع 1 مطب در مطب شهرک گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پریناز زارع، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پریناز زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریناز زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریناز زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریناز زارع متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریناز زارع چه زمانی است؟
دکتر پریناز زارع از روز پنجشنبه 27 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریناز زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریناز زارع چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریناز زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریناز زارع 0 از 5 است.

درباره دکتر پریناز زارع

دکتر پریناز زارع dr prinaz zare از دکترهای متخصص پزشک عمومی تهران هستند. مطب دکتر پریناز زارع در تهران، شهرک گلستان بلوار اقاقیا پلاک ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریناز زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144707487 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریناز زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریناز زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریناز زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریناز زارع پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریناز زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.