دکتر سعید بابایی

دکتر سعید بابایی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

5775
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاوره اختلال فردی، افسرگی و اضطراب و پانیک، زوج درمانگر و طرحواره درمانگر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت اباد، سرو شرقی، ساختمان پزشکان سرو، اول خیابان بخشایش، مرکز مشاوره حس زندگی

تلفن:02126740351

اطلاعات قلهک

آدرس:

تهران، جنب مترو قلهک، خیابان کدویی، پلاک 14، موسس دنیای بهتر

تلفن:02126400205

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید بابایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید بابایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

الناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص دقیق در مورد مشکلم دادن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید بابایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سعادت آباد
تهران - تهران، سعادت اباد، سرو شرقی، ساختمان پزشکان سرو، اول خیابان بخشایش، مرکز مشاوره حس زندگی


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب قلهک
تهران - تهران، جنب مترو قلهک، خیابان کدویی، پلاک 14، موسس دنیای بهتر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید بابایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید بابایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید بابایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید بابایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید بابایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید بابایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید بابایی کجا است؟
دکتر سعید بابایی 2 مطب در مطب سعادت آباد و قلهک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید بابایی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید بابایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید بابایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید بابایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید بابایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید بابایی چه زمانی است؟
دکتر سعید بابایی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید بابایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید بابایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سعید بابایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید بابایی 5 از 5 است.
درباره دکتر سعید بابایی


دکتر سعید بابایی dr saeed babaei از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سعید بابایی در تهران، جنب مترو قلهک، خیابان کدویی، پلاک 14، موسس دنیای بهتر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید بابایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126400205 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید بابایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید بابایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید بابایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید بابایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید بابایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.