دکتر الهام علمایی

دکتر الهام علمایی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

102807
%83
پیشنهاد(از 17 کاربر)
Ad
تبلیغات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام علمایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام علمایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%83
14 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

ترانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

زمان انتظار بسیار طولانی و زمان ویزیت بسیار کوتاه بود. حتی ۱۰ دقیقه هم برای هر بیمار وقت گذاشته نمیشود. فقط سریع نسخه مینویسند.

قدسیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اخلاق خوب تخصص عالی متعهد

نعیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از درمانم راضی بودم خیلی نسبت به قبل بهتر شدم

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون یه مقدار جدی هستن اما تشخیصشون درست و دارویی که برام تجویز کردن عالی بود و خیلی زود اگزمای من بهبود پیدا کرد درصورتیکه ماه قبل بابت همین بیماری به دکتر دیکه ای مراجعه کرده بودم اما داروی نامناسبی دادن و بیماریم بدتر شده بود من ایشونو تایید میکنم

فروزان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عدم رضایت

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر الهام علمایی
نوبت مطب تهرانپارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ شرقی، پلاک 30، مجتمع گلستان، طبقه 2، واحد 108
اولین نوبت خالی: دوشنبه 10 مهر ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام علمایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام علمایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام علمایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام علمایی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام علمایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام علمایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام علمایی کجا است؟
دکتر الهام علمایی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام علمایی را ببینید.
+
آیا دکتر الهام علمایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام علمایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام علمایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام علمایی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام علمایی چه زمانی است؟
دکتر الهام علمایی از روز دوشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام علمایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام علمایی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر الهام علمایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام علمایی 5 از 5 است.

درباره دکتر الهام علماییدکتر الهام علمایی dr elham olamai از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر الهام علمایی در تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ شرقی، پلاک 30، مجتمع گلستان، طبقه 2، واحد 108 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام علمایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177293617 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام علمایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام علمایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام علمایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام علمایی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام علمایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.