دکتر محمد رسول مظفری

دکترای روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

۲۱۷۲۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات سی متری طلاب

آدرس:

مشهد، سی متری طلاب، مفتح 3، ساختمان 159

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

سی متری طلاب
دکتر محمد رسول مظفری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد رسول مظفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد رسول مظفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد رسول مظفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد رسول مظفری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد رسول مظفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رسول مظفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد رسول مظفری کجا است؟
دکتر محمد رسول مظفری 1 مطب در سی متری طلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد رسول مظفری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد رسول مظفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رسول مظفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد رسول مظفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد رسول مظفری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد رسول مظفری چه زمانی است؟
دکتر محمد رسول مظفری از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رسول مظفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد رسول مظفری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد رسول مظفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد رسول مظفری 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد رسول مظفری

دکتر محمد رسول مظفری dr mohammadrasol mozafari از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب دکتر محمد رسول مظفری در مشهد، سی متری طلاب، مفتح 3، ساختمان 159 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد رسول مظفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132709853 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد رسول مظفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد رسول مظفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد رسول مظفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد رسول مظفری تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد رسول مظفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.