دکتر سارا قاسمی نژاد

دکتر سارا قاسمی نژاد

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اراک
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

با سلام رشته طب فیزیکی شبیه اورتوپدی و جراحی مغز و اعصاب در زمینه بیماری های استخوان , مفاصل , دیسک و ستون فقرات می باشد و از طریق تزریقات , دستگاه های مختلف شبیه لیزر پرتوان , شاک ویو و .. باعث کاهش و از بین بردن درد بیماران میشود , حیطه کاری دیگر متخصصین طب فیزیکی در زمینه انجام نوار عصب و عضله ست که به دست انها به دقت و با مهارت انجام گرفته و علاوه بر مشخص نمودن نیاز یا عدم نیاز بیمار به جراحی , نوع , مکان و میزان شدت آسیب بیمار برای جراحان محترم اورتوپدی و جراحی مغز و اعصاب تعیین می شود . 

کد نظام پزشکی

۱۲۰۰۸۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات خیابان امام خمینی

آدرس:

اراک، خیابان امام خمینی، بین ۱۲ متری و میدان ولی عصر (عج)، جنب بانک آینده، ساختمان دنا، طبقه ۴

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سارا قاسمی نژاد بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان امام خمینی
دکتر سارا قاسمی نژاد
دکتر سارا قاسمی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا قاسمی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا قاسمی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا قاسمی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا قاسمی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا قاسمی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا قاسمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا قاسمی نژاد کجا است؟
دکتر سارا قاسمی نژاد 1 مطب در خیابان امام خمینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سارا قاسمی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سارا قاسمی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا قاسمی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا قاسمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا قاسمی نژاد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا قاسمی نژاد چه زمانی است؟
دکتر سارا قاسمی نژاد از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا قاسمی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا قاسمی نژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سارا قاسمی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا قاسمی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا قاسمی نژاد

دکتر سارا قاسمی نژاد dr sara ghaseminejad از دکترهای متخصص تخصص طب فیزیکی و توانبخشی اراک هستند. مطب دکتر سارا قاسمی نژاد در اراک، خیابان امام خمینی، بین ۱۲ متری و میدان ولی عصر (عج)، جنب بانک آینده، ساختمان دنا، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا قاسمی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08632237608 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا قاسمی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا قاسمی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا قاسمی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا قاسمی نژاد تخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا قاسمی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.