%100
پیشنهاد(از 23 کاربر)

درباره‌پزشک

بیماری های قلبی کودکان و نوجوانان

بیماری های قلبی مادرزادی

بیماری های قلبی جنین

اکوکاردیوگرافی جنین

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب خیابان شهید منتظری

آدرس:

یاسوج، خیابان شهید منتظری، روبروی هلال احمر، کوچه ی سردار ۱، مرکز تصویربرداری نور، طبقه دوم

تلفن:09020091464

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کامبیز کشاورز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کامبیز کشاورز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%100
23 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

سیده طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی خوش برخورد مهربون

سیده کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر خوش برخورد و با تجربه ای هستن

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی . با تجربه و وقت برای بیمار می گذارند کارشون فوق العادست.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتری کاملا باحوصله و خوش اخلاق

گل پری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

رفتار مناسب-درک همراه مریض-حوصله زیاد-اخلاق نیکو

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر کامبیز کشاورز
نوبت مطب خیابان شهید منتظری
رزرو آنلاین نوبت
یاسوج - یاسوج، خیابان شهید منتظری، روبروی هلال احمر، کوچه ی سردار ۱، مرکز تصویربرداری نور، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 18:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کامبیز کشاورز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامبیز کشاورز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کامبیز کشاورز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کامبیز کشاورز چقدر است؟
هزینه ویزیت کامبیز کشاورز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز کشاورز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کامبیز کشاورز کجا است؟
دکتر کامبیز کشاورز 1 مطب در مطب خیابان شهید منتظری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کامبیز کشاورز را ببینید.
+
آیا دکتر کامبیز کشاورز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز کشاورز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کامبیز کشاورز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامبیز کشاورز متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کامبیز کشاورز چه زمانی است؟
دکتر کامبیز کشاورز از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز کشاورز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کامبیز کشاورز چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر کامبیز کشاورز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کامبیز کشاورز 5 از 5 است.

درباره دکتر کامبیز کشاورزدکتر کامبیز کشاورز dr kambiz keshavarz از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان یاسوج هستند. مطب دکتر کامبیز کشاورز در یاسوج، خیابان شهید منتظری، روبروی هلال احمر، کوچه ی سردار ۱، مرکز تصویربرداری نور، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کامبیز کشاورز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09020091464 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کامبیز کشاورز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کامبیز کشاورز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کامبیز کشاورز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کامبیز کشاورز متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کامبیز کشاورز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.