دکتر شیما کمندی

دکتر شیما کمندی

تخصص گوش، حلق و بینی

مشهد

کد نظام پزشکی

98382
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات کوهسنگی

آدرس:

مشهد، خیابان کوهسنگی۴، پلاک ۵

تلفن:05138581956

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیما کمندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیما کمندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخوردشون خیلی خوب وصبورانه بود وبه سوال ها باحوصله جواب دادند

نگین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودن وقت کافی گذاشتند.

بنیامین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی عالی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شیما کمندی
نوبت مطب کوهسنگی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان کوهسنگی۴، پلاک ۵
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیما کمندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیما کمندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیما کمندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیما کمندی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیما کمندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیما کمندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیما کمندی کجا است؟
دکتر شیما کمندی 1 مطب در کوهسنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیما کمندی را ببینید.
+
آیا دکتر شیما کمندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیما کمندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیما کمندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیما کمندی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیما کمندی چه زمانی است؟
دکتر شیما کمندی از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیما کمندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیما کمندی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر شیما کمندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیما کمندی 5 از 5 است.

درباره دکتر شیما کمندیدکتر شیما کمندی dr shima kamandi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی مشهد هستند. مطب دکتر شیما کمندی در مشهد، خیابان کوهسنگی۴، پلاک ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیما کمندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138581956 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیما کمندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیما کمندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیما کمندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیما کمندی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیما کمندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.