کد نظام پزشکی

۱۵۳۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب بزرگراه خرازی

آدرس:

اصفهان، کنار گذر بزرگراه خرازی، حدفاصل خیابان آتشگاه و میرزاطاهر، نبش کوچه 30، ساختمان امام رضا، کلینیک لبخند

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران بهزاد لسانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بزرگراه خرازی
بهزاد لسانی
بهزاد لسانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت بهزاد لسانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهزاد لسانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد بهزاد لسانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت بهزاد لسانی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهزاد لسانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل بهزاد لسانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب بهزاد لسانی کجا است؟
دکتر بهزاد لسانی 1 مطب در مطب بزرگراه خرازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب بهزاد لسانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا بهزاد لسانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد لسانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
بهزاد لسانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهزاد لسانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد بهزاد لسانی چه زمانی است؟
دکتر بهزاد لسانی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل بهزاد لسانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از بهزاد لسانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به بهزاد لسانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی بهزاد لسانی 0 از 5 است.

درباره بهزاد لسانیبهزاد لسانی behzad lesani از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب بهزاد لسانی در اصفهان، کنار گذر بزرگراه خرازی، حدفاصل خیابان آتشگاه و میرزاطاهر، نبش کوچه 30، ساختمان امام رضا، کلینیک لبخند واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب بهزاد لسانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09134081508-09386183536 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام بهزاد لسانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی بهزاد لسانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط بهزاد لسانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از بهزاد لسانی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد بهزاد لسانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.