دکتر رکسانا کارگر

دکتر رکسانا کارگر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته
تهران

کد نظام پزشکی

107587
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب توانیر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، بن‌بست بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه 4، واحد 404

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رکسانا کارگر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رکسانا کارگر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد ایشون خیلی خوب وحرفه ای هست ،اماکاش ویزیت انلاین یاتلفنی هم داشتند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رکسانا کارگر
نوبت مطب توانیر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، بن‌بست بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه 4، واحد 404
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رکسانا کارگر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رکسانا کارگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رکسانا کارگر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رکسانا کارگر چقدر است؟
هزینه ویزیت رکسانا کارگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رکسانا کارگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رکسانا کارگر کجا است؟
دکتر رکسانا کارگر 1 مطب در مطب توانیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رکسانا کارگر را ببینید.
+
آیا دکتر رکسانا کارگر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رکسانا کارگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رکسانا کارگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رکسانا کارگر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رکسانا کارگر چه زمانی است؟
دکتر رکسانا کارگر از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رکسانا کارگر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رکسانا کارگر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رکسانا کارگر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رکسانا کارگر 5 از 5 است.

درباره دکتر رکسانا کارگردکتر رکسانا کارگر dr roxana kargar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر رکسانا کارگر در تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، بن‌بست بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه 4، واحد 404 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رکسانا کارگر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186081229 , 02186083276 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رکسانا کارگر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رکسانا کارگر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رکسانا کارگر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رکسانا کارگر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رکسانا کارگر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.