دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی

دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

مشهد

کد نظام پزشکی

87421
%100
پیشنهاد(از 49 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، پرستار 3، کوچه اول ، پلاک 13، روبه روی داروخانه دکتر ابراهیمی

تلفن:05138414448

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه خدمات درمانی سلامت
 • بیمه تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 49 کاربر)

%100
49 کاربر از 49 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  37 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دل آرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عاااااااااالی برخوردشان با بچه و والدین خیلی خوب بود هم خودشون هم منشی شون و اینکه دکتر عالی هستن

محمد طاها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر خوش برخورد هستن خداحفظشون کنه

نویان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

به معنای واقعی انسانی وارسته و دکتری ماهر که در خدمت بی منت و خالصانه به نوزادان تمام تلاش خود را انجام میدهند... سپاسگزاریم از شما

پارمیدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم موسوی بسیار برخورد خوبی با دخترم و البته کودکان دیگر داشتن واقعا نمونه بودن اصلا فکر نمی کردم که همچین برخورد خویی داشته باشن به عنوان یک پزشک

فائزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار خوش برخورد و عالیست و بیمار با ایشان احساس راحتی میکند و استرس از بیمار دور میشود👌👌🌺🌺

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی
نوبت مطب احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، احمدآباد، پرستار 3، کوچه اول ، پلاک 13، روبه روی داروخانه دکتر ابراهیمی
اولین نوبت خالی: شنبه 11 آذر ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا بیگم موسوی عمادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی کجا است؟
دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی 1 مطب در احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی چه زمانی است؟
دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی از روز شنبه 11 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی چقدر است؟
تا کنون 49 نفر به دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا بیگم موسوی عمادیدکتر زهرا بیگم موسوی عمادی dr zahrabigom mosavi amadi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی در مشهد، احمدآباد، پرستار 3، کوچه اول ، پلاک 13، روبه روی داروخانه دکتر ابراهیمی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138414448 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.