%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۰۶۰۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار ۳، ساختمان آریا، طبقه چهارم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حامد فرهادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حامد فرهادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
ملاحظات

بیماران محترم:زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

مبلغ 5/070تومان پرداخت بابت کارمزد سایت می باشد و هزینه ویزیت به طور کامل در مطب دریافت می شود.

دکتر حامد فرهادی
دکتر حامد فرهادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد فرهادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد فرهادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد فرهادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد فرهادی چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد فرهادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد فرهادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد فرهادی کجا است؟
دکتر حامد فرهادی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حامد فرهادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حامد فرهادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد فرهادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد فرهادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد فرهادی متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد فرهادی چه زمانی است؟
دکتر حامد فرهادی از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد فرهادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد فرهادی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر حامد فرهادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد فرهادی 5 از 5 است.

درباره دکتر حامد فرهادیدکتر حامد فرهادی dr hamed farhadi از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر حامد فرهادی در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار ۳، ساختمان آریا، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد فرهادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09031070222 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد فرهادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد فرهادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد فرهادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد فرهادی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد فرهادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.