دکتر جعفر خوشقدم

دکتر جعفر خوشقدم

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

37384

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه 5، مرکز چشم پزشکی بیناگستر

تلفن:07132273726

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • کارمندان دولت
  • سایر اقشار
  • ایران

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جعفر خوشقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر جعفر خوشقدم
نوبت مطب مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه 5، مرکز چشم پزشکی بیناگستر

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جعفر خوشقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جعفر خوشقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جعفر خوشقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جعفر خوشقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت جعفر خوشقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر خوشقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جعفر خوشقدم کجا است؟
دکتر جعفر خوشقدم 1 مطب در مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جعفر خوشقدم را ببینید.
+
آیا دکتر جعفر خوشقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر خوشقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جعفر خوشقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جعفر خوشقدم متخصص قرنیه و خارج چشمی و چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جعفر خوشقدم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر جعفر خوشقدم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر خوشقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جعفر خوشقدم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جعفر خوشقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جعفر خوشقدم 0 از 5 است.

درباره دکتر جعفر خوشقدمدکتر جعفر خوشقدم dr jafar khosh ghadam از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی شیراز هستند. مطب دکتر جعفر خوشقدم در شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه 5، مرکز چشم پزشکی بیناگستر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جعفر خوشقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132273726 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جعفر خوشقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جعفر خوشقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جعفر خوشقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جعفر خوشقدم متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جعفر خوشقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.