تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب بیمارستان بهشتی

آدرس:

همدان، میدان ارم، بیمارستان بهشتی

تلفن:09139289606

بیمه‌های طرف قرارداد

  • پزشک خانواده
  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن محسن پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محسن محسن پور
نوبت مطب بیمارستان بهشتی
رزرو آنلاین نوبت
همدان - همدان، میدان ارم، بیمارستان بهشتی

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن محسن پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن محسن پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن محسن پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن محسن پور چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن محسن پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محسن پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن محسن پور کجا است؟
دکتر محسن محسن پور 1 مطب در مطب بیمارستان بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن محسن پور را ببینید.
+
آیا دکتر محسن محسن پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محسن پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن محسن پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن محسن پور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن محسن پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن محسن پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محسن پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن محسن پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محسن محسن پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن محسن پور 0 از 5 است.

درباره دکتر محسن محسن پوردکتر محسن محسن پور dr mohsen mohsenpur از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) همدان هستند. مطب دکتر محسن محسن پور در همدان، میدان ارم، بیمارستان بهشتی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن محسن پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09139289606 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن محسن پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن محسن پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن محسن پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن محسن پور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن محسن پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.