%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی راديولوژی سونوگرافی، سی تی اسكن و ام آرآی، فلوشيپ تصويربردای كارديوواسكولر

سونوگرافيهای NT وانومالی جنين، سونوگرافيهای تخصصي زنان، شامل سونوگرافی داخلی، عكس رنگی رحم HSG. 

در مطب سونوگرای عكسهاي ساده و رنگی ، راديولوژی عكس OPG دندانها و فك انجام می شود.

همکاری با بخش سی تی اسكن و ام آرآی بيمارستان مركزی ( MRI) شيراز

کد نظام پزشکی

۷۶۶۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مرکز سونوگرافی و رادیولوژی دکتر احمد کاویانی

آدرس:

شیراز، قصرودشت، حدفاصل چهارراه زرگری و بلوار چمران، روبه روی دبیرستان بزرگی، ساختمان پزشکی ابن سینا، طبقه سوم، واحد ۱۱

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر احمد کاویانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مرکز سونوگرافی و رادیولوژی دکتر احمد کاویانی
دکتر احمد کاویانی
دکتر احمد کاویانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد کاویانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد کاویانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد کاویانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد کاویانی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد کاویانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد کاویانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد کاویانی کجا است؟
دکتر احمد کاویانی 1 مطب در مرکز سونوگرافی و رادیولوژی دکتر احمد کاویانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد کاویانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد کاویانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد کاویانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد کاویانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد کاویانی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد کاویانی چه زمانی است؟
دکتر احمد کاویانی از روز دوشنبه 24 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد کاویانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد کاویانی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر احمد کاویانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد کاویانی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد کاویانی

دکتر احمد کاویانی dr ahmad kaviani از دکترهای متخصص تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر احمد کاویانی در شیراز، قصرودشت، حدفاصل چهارراه زرگری و بلوار چمران، روبه روی دبیرستان بزرگی، ساختمان پزشکی ابن سینا، طبقه سوم، واحد ۱۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد کاویانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136263163-09919504064 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد کاویانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد کاویانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد کاویانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد کاویانی تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد کاویانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.