دکتر مسعود زحمت کش

دکتر مسعود زحمت کش

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

62109
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات بلوار وکیل آباد

آدرس:

مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر شمالی، بین کوثر 4 و 6

تلفن:05138817836

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • بانک تجارت
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود زحمت کش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود زحمت کش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من قبلاً هم به آقای دکتر زحمتکش مراجعه کرده بودم خوب گوش میکنند تشخیص درست و درمان قطعی و خوب

فاطمه سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و زحمتکش

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مسعود زحمت کش
نوبت مطب بلوار وکیل آباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر شمالی، بین کوثر 4 و 6
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود زحمت کش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود زحمت کش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود زحمت کش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود زحمت کش چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود زحمت کش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود زحمت کش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود زحمت کش کجا است؟
دکتر مسعود زحمت کش 1 مطب در بلوار وکیل آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود زحمت کش را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود زحمت کش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود زحمت کش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود زحمت کش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود زحمت کش متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود زحمت کش چه زمانی است؟
دکتر مسعود زحمت کش از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود زحمت کش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود زحمت کش چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مسعود زحمت کش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود زحمت کش 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود زحمت کشدکتر مسعود زحمت کش dr masoud zahmatkesh از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر مسعود زحمت کش در مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر شمالی، بین کوثر 4 و 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود زحمت کش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138817836 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود زحمت کش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود زحمت کش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود زحمت کش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود زحمت کش متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود زحمت کش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.