دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مریم دادگر

دکتر مریم دادگر

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

115941
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان مالک اشتر

آدرس:

تهران، انتهای بزرگراه یادگار امام جنوب، خیابان مالک اشتر، جنب داروخانه آریانا، ساختمان پزشکان سارا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم دادگر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم دادگر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و خوش برخورد

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون ایشان با دقت به حرفهای بیمار گوش میدهند وهمه چیزهارو چک میکنند وباحوصله به سوالات جواب میدهند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم دادگر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان مالک اشتر
تهران - تهران، انتهای بزرگراه یادگار امام جنوب، خیابان مالک اشتر، جنب داروخانه آریانا، ساختمان پزشکان سارا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم دادگر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم دادگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم دادگر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم دادگر چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم دادگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم دادگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم دادگر کجا است؟
دکتر مریم دادگر 1 مطب در مطب خیابان مالک اشتر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم دادگر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم دادگر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم دادگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم دادگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم دادگر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم دادگر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم دادگر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم دادگر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم دادگر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مریم دادگر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم دادگر 5 از 5 است.
درباره دکتر مریم دادگر


دکتر مریم دادگر dr maryam dadgar از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر مریم دادگر در تهران، انتهای بزرگراه یادگار امام جنوب، خیابان مالک اشتر، جنب داروخانه آریانا، ساختمان پزشکان سارا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم دادگر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09228979689-09203280014 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم دادگر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم دادگر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم دادگر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم دادگر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم دادگر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.