دکتر مریم دادگر

دکتر مریم دادگر

کد نظام پزشکی: 115941
5 (2 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
65 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مریم دادگر

مطب بزرگراه حکیم غرب
آدرس: تهران - تهران، بزرگراه حکیم غرب، جنب داروخانه ثامن، ساختمان سپید، طبقه اول
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 10:30

آدرس مطب دکتر مریم دادگر

مطب بزرگراه حکیم غرب
آدرس:
تهران، بزرگراه حکیم غرب، جنب داروخانه ثامن، ساختمان سپید، طبقه اول
تلفن:

نظرات درباره دکتر مریم دادگر

5
از 2 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
رضا(1400/12/04)
نوبت دهی مطب
(1400/12/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار عالی و خوش برخورد
زهرا(1400/08/17)
نوبت دهی مطب
(1400/08/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
چون ایشان با دقت به حرفهای بیمار گوش میدهند وهمه چیزهارو چک میکنند وباحوصله به سوالات جواب میدهند

سوالات متداول راجع به دکتر مریم دادگر

چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم دادگر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم دادگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم دادگر در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مریم دادگر چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم دادگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم دادگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مریم دادگر کجا است؟
دکتر مریم دادگر 1 مطب در مطب بزرگراه حکیم غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم دادگر را ببینید.
آیا دکتر مریم دادگر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم دادگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مریم دادگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم دادگر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم دادگر چه زمانی است؟
دکتر مریم دادگر از روز شنبه 6 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم دادگر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم دادگر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مریم دادگر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم دادگر 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مریم دادگردکتر مریم دادگر dr maryam dadgar از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر مریم دادگر در تهران، بزرگراه حکیم غرب، جنب داروخانه ثامن، ساختمان سپید، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم دادگر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09153007801 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم دادگر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم دادگر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم دادگر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم دادگر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم دادگر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.