دکتر فرحناز خورسند

دکتر فرحناز خورسند

تخصص جراحی عمومی

جراحی زیبایی شکم و سینه
شیراز

کد نظام پزشکی

40879
%86
پیشنهاد(از 21 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، کوچه ۴۱، ساختمان سینا، طبقه سوم

تلفن:07132306942

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرحناز خورسند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرحناز خورسند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%86
18 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

قرار شد نوبت عمل بگیرم پیششون.

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار متعهد و دلسوز و خوشبرخورد هستند ایشون

سینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

شاید تخصصشون خوب باشه اما با بیمار ارتباط نمی گیرند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد و باحوصله و معاینه ای که خیلی از پزشکان انجام نمیدن را انجام دادن

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

محمد هستم .پزشک حاذق و بسیار خوبی هستند تشخیص سریع من حدود ۵۰روز گرفتار بیماری همورئید و تنگی مقعد بودم پیش چند تا دکتر مراجعه کردم از جمله دکتر دیگری گفتند نیاز به جراحی ندارد من تو این مدت خیلی زجر کشیدم ولی دکتر خورسند بعد از معاینه فوراً دستور عمل دادند الآن ۳ روز هست که عمل کردم خدا را شکر راضی هستم.با اینکه عمل من عمل بسیار سخت و سنگینی بود.در همینجا از خانم دکتر تشکر میکنم پنجه طلا ست واقعاً . خداوند حفظشون کند برای خدمت مردم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرحناز خورسند
نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، کوچه ۴۱، ساختمان سینا، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرحناز خورسند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرحناز خورسند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرحناز خورسند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرحناز خورسند چقدر است؟
هزینه ویزیت فرحناز خورسند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز خورسند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرحناز خورسند کجا است؟
دکتر فرحناز خورسند 1 مطب در خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرحناز خورسند را ببینید.
+
آیا دکتر فرحناز خورسند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز خورسند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرحناز خورسند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرحناز خورسند متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرحناز خورسند چه زمانی است؟
دکتر فرحناز خورسند از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز خورسند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرحناز خورسند چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر فرحناز خورسند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرحناز خورسند 5 از 5 است.

درباره دکتر فرحناز خورسنددکتر فرحناز خورسند dr farhanaz khorsand از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر فرحناز خورسند در شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، کوچه ۴۱، ساختمان سینا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرحناز خورسند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132306942 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرحناز خورسند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرحناز خورسند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرحناز خورسند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرحناز خورسند متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرحناز خورسند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.