دکتر فاطمه آریان سپهر

دکتر فاطمه آریان سپهر

دکترای روانشناسی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

▪ روانشناس بالینی

▪ عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

▪ عضو خانه روانشناسان و مشاوران

▪ مشاوره فردی (درمان افسردگی، اضطراب، استرس، پانیک، وسواس، فوبیا، اضطراب اجتماعی، مشکلات روابط بین فردی، مشکلات عاطفی و هیجانی)

▪ مشاوره پبش از ازدواج

▪ زوج درمانی (حل تعارضات زوجین، مداخلات درمانی روابط فرازناشویی و خیانت، مشاوره طلاق)

▪ مربی آموزش مهارتهای زندگی (خودآگاهی، خشم و مدیریت آن، جراتمندی، اعتماد به نفس و عزت نفس، حل مسئله، ارتباط موثر و...)

▪ آدرس اینستاگرام: dr.ariyansepehr

کد نظام پزشکی

۲۵۶۰۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات فرمانیه

آدرس:

تهران، تجریش، فرمانيه، بلوار اندرزگو، روبروی مسجد مفتخر، پلاک ۱۳۴، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر فاطمه آریان سپهر بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

فرمانیه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فاطمه آریان سپهر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۲۰,۰۰۰ تومان
۳۰ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر فاطمه آریان سپهر
دکتر فاطمه آریان سپهر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه آریان سپهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه آریان سپهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه آریان سپهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه آریان سپهر چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه آریان سپهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه آریان سپهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه آریان سپهر کجا است؟
دکتر فاطمه آریان سپهر 1 مطب در فرمانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه آریان سپهر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه آریان سپهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه آریان سپهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه آریان سپهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه آریان سپهر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه آریان سپهر چه زمانی است؟
دکتر فاطمه آریان سپهر از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه آریان سپهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه آریان سپهر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فاطمه آریان سپهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه آریان سپهر 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه آریان سپهر

دکتر فاطمه آریان سپهر dr fatemeh arian sepehr از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه آریان سپهر در تهران، تجریش، فرمانيه، بلوار اندرزگو، روبروی مسجد مفتخر، پلاک ۱۳۴، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه آریان سپهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126768204-09301223835 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه آریان سپهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه آریان سپهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه آریان سپهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه آریان سپهر تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه آریان سپهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.