دکتر سیده حلیمه جعفری

دکتر سیده حلیمه جعفری

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز

کد نظام پزشکی

148376
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب کلینیک آزادی

آدرس:

شیراز، بلوار پاسارگاد، خیابان پاییز، کلینیک آزادی

تلفن:07138370601

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده حلیمه جعفری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده حلیمه جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سیده حلیمه جعفری
نوبت مطب کلینیک آزادی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، بلوار پاسارگاد، خیابان پاییز، کلینیک آزادی
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 10:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده حلیمه جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده حلیمه جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده حلیمه جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده حلیمه جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده حلیمه جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده حلیمه جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده حلیمه جعفری کجا است؟
دکتر سیده حلیمه جعفری 1 مطب در مطب کلینیک آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده حلیمه جعفری را ببینید.
+
آیا دکتر سیده حلیمه جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده حلیمه جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده حلیمه جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده حلیمه جعفری متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده حلیمه جعفری چه زمانی است؟
دکتر سیده حلیمه جعفری از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده حلیمه جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده حلیمه جعفری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سیده حلیمه جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده حلیمه جعفری 0 از 5 است.

درباره دکتر سیده حلیمه جعفریدکتر سیده حلیمه جعفری dr seyedeh halimeh jafari از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر سیده حلیمه جعفری در شیراز، بلوار پاسارگاد، خیابان پاییز، کلینیک آزادی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده حلیمه جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138370601 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده حلیمه جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده حلیمه جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده حلیمه جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده حلیمه جعفری متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده حلیمه جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.