دکتر منوچهر سدیفی

دکتر منوچهر سدیفی

تخصص پوست، مو و زیبایی

زیبایی، پوست و لیزر

کد نظام پزشکی

10826
%96
پیشنهاد(از 152 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منوچهر سدیفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منوچهر سدیفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 152 کاربر)

%96
145 کاربر از 152 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  53 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

حجت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوب و بافرهنگ هستند با تجربه عالی ولی دوست دارم نوبت بگیرم که هنوز نتونستم.

محمد امین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی عالی

اسما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر سدیفی عالی بودن

میلاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر سدیفی بهترین پزشکی هستن که من بهشون مراجعه کردم.

نرجس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر بسیار با تجربه و دلسوزانه با مریض صحبت می کنند و فقط متکی به دارو نیستند بلکه توصیه آنها به تغییر در سبک زندگی افراد بسیار عالی است.(نوبت مشاوره تلفنی داشتم)

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر منوچهر سدیفی
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو200,000 تومان
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 10:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منوچهر سدیفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منوچهر سدیفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منوچهر سدیفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منوچهر سدیفی چقدر است؟
هزینه ویزیت منوچهر سدیفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر سدیفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منوچهر سدیفی کجا است؟
دکتر منوچهر سدیفی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر منوچهر سدیفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر سدیفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منوچهر سدیفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منوچهر سدیفی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منوچهر سدیفی چه زمانی است؟
دکتر منوچهر سدیفی از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر سدیفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منوچهر سدیفی چقدر است؟
تا کنون 152 نفر به دکتر منوچهر سدیفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منوچهر سدیفی 5 از 5 است.

درباره دکتر منوچهر سدیفیدکتر منوچهر سدیفی dr manoochehr sodeifi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر منوچهر سدیفی در شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان سیلور، طبقه اول، واحد 101 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منوچهر سدیفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136282073 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منوچهر سدیفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منوچهر سدیفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منوچهر سدیفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منوچهر سدیفی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منوچهر سدیفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.