%۹۳
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح ومتخصص بیماریهای لثه و ایمپلنت

کد نظام پزشکی

۸۴۴۳۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک
 • تخصص جراحی لثه

اطلاعات مطب خیابان ستارخان

آدرس:

شیراز ، چهارراه ستارخان به سمت فلکه ی مطهری، ساختمان صد گل ، طبقه ی پنجم ، واحد 34

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اشکان محمودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اشکان محمودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۹۳
۱۳ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ستارخان
ملاحظات

در این مطب ویزیت لثه دیده نمی شود

دکتر اشکان محمودی
دکتر اشکان محمودی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اشکان محمودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اشکان محمودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اشکان محمودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اشکان محمودی چقدر است؟
هزینه ویزیت اشکان محمودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اشکان محمودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اشکان محمودی کجا است؟
دکتر اشکان محمودی 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اشکان محمودی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اشکان محمودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اشکان محمودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اشکان محمودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اشکان محمودی متخصص دندانپزشک و جراحی لثه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اشکان محمودی چه زمانی است؟
دکتر اشکان محمودی از روز دوشنبه 2 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اشکان محمودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اشکان محمودی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر اشکان محمودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اشکان محمودی 5 از 5 است.

درباره دکتر اشکان محمودیدکتر اشکان محمودی dr ashkan mahmoodi از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر اشکان محمودی در شیراز ، چهارراه ستارخان به سمت فلکه ی مطهری، ساختمان صد گل ، طبقه ی پنجم ، واحد 34 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اشکان محمودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136493068 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اشکان محمودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اشکان محمودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اشکان محمودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اشکان محمودی پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اشکان محمودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.