دکتر سید علیرضا تقوی

دکتر سید علیرضا تقوی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

گوارش و کبد
شیراز
%۹۱
پیشنهاد(از ۲۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۷۰۵۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز ،خیابان اردیبهشت ، حدفاصل بیست متری سینما سعدی و صورتگر ، ساختمان فروردین ، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علیرضا تقوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علیرضا تقوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۱ کاربر)

%۹۱
۱۹ کاربر از ۲۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
ملاحظات

بیماران زیر 18 سال در مطب ویزیت نمی شود.

لطفا بیماران ثابت دکتر فقط از طریق مطب نوبت بگیرند.

برای نوبت گیری الاستوگرافی کبد( تشخیص زودرس و کم عارضه آسیب های کبدی) از کلینیک دکتر تقوی کلیک کنید. 

بیماران عزیز فیبرو اسکن از روز یکشنیه الی سه شنبه از ساعت 9:30 الی 11 ظهر انجام میشود.

دکتر سید علیرضا تقوی
دکتر سید علیرضا تقوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علیرضا تقوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علیرضا تقوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا تقوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا تقوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علیرضا تقوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا تقوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علیرضا تقوی کجا است؟
دکتر سید علیرضا تقوی 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علیرضا تقوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علیرضا تقوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا تقوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علیرضا تقوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علیرضا تقوی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علیرضا تقوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا تقوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا تقوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علیرضا تقوی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر سید علیرضا تقوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علیرضا تقوی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علیرضا تقویدکتر سید علیرضا تقوی dr seyyed alireza taghavi از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سید علیرضا تقوی در شیراز ،خیابان اردیبهشت ، حدفاصل بیست متری سینما سعدی و صورتگر ، ساختمان فروردین ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علیرضا تقوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132326672 ,07132326671 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علیرضا تقوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علیرضا تقوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علیرضا تقوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علیرضا تقوی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علیرضا تقوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.