دکتر بهزاد علیزاده

دکتر بهزاد علیزاده

تخصص جراحی عمومی

جراحی زیبایی و ترمیمی
شیراز
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی زیبایی و ترمیمی

کد نظام پزشکی

57697

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان قدوسی غربی

آدرس:

شیراز ،میدان مطهری، ابتدای قدوسی غربی ، کلینیک به سیما، نبش کوچه یک

تلفن:07136283368

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهزاد علیزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهزاد علیزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قدوسی غربی
ملاحظات

تذکر مهم:

زمان انتخابی شما ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک، زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شدکه بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت به طول می انجامد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر بهزاد علیزاده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر بهزاد علیزاده
دکتر بهزاد علیزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهزاد علیزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهزاد علیزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهزاد علیزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهزاد علیزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت بهزاد علیزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد علیزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهزاد علیزاده کجا است؟
دکتربهزاد علیزاده مطب خیابان قدوسی غربی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهزاد علیزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهزاد علیزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد علیزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهزاد علیزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهزاد علیزاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهزاد علیزاده چه زمانی است؟
دکتر بهزاد علیزاده از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد علیزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهزاد علیزاده چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر بهزاد علیزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهزاد علیزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر بهزاد علیزادهدکتربهزاد علیزاده dr behzad alizadeh از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر بهزاد علیزاده در شیراز ،میدان مطهری، ابتدای قدوسی غربی ، کلینیک به سیما، نبش کوچه یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهزاد علیزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136283368 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهزاد علیزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهزاد علیزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهزاد علیزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهزاد علیزاده متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهزاد علیزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.