%۹۸
پیشنهاد(از ۱۸۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۳۴۱۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان هفت تیر

آدرس:

شیراز، خیابان هفت تیر(بیست متری سینما سعدی)، خیابان معدل غربی، طبقه دوم آزمایشگاه سینا

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • نیروهای مسلح
 • ایرانیان
 • ایثارگران
 • صدا و سیما

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جواد تولایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد تولایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۸۰ کاربر)

%۹۸
۱۷۶ کاربر از ۱۸۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۱۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هفت تیر
ملاحظات

بیماران محترم لطفا سر ساعت تعیین شده مطب باشید در غیر اینصورت انتظار شما در مطب افزایش پیدا می کند.

ویزیت بیماران بالای 3 سال در مطب انجام میشود.

دکتر جواد تولایی
دکتر جواد تولایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد تولایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد تولایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد تولایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد تولایی چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد تولایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد تولایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد تولایی کجا است؟
دکتر جواد تولایی 1 مطب در مطب خیابان هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جواد تولایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جواد تولایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد تولایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد تولایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد تولایی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد تولایی چه زمانی است؟
دکتر جواد تولایی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد تولایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد تولایی چقدر است؟
تا کنون 180 نفر به دکتر جواد تولایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد تولایی 5 از 5 است.

درباره دکتر جواد تولاییدکتر جواد تولایی dr javad tavallaei از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر جواد تولایی در شیراز، خیابان هفت تیر(بیست متری سینما سعدی)، خیابان معدل غربی، طبقه دوم آزمایشگاه سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد تولایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132361504 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد تولایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد تولایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد تولایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد تولایی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد تولایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.