دکتر محمد جواد ثعلبیان

دکتر محمد جواد ثعلبیان

تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)

متخصص رادیوتراپی-آنکولوژی
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۴۶۹۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند، نبش ۷ تیر ، ساختمان شیراز ، طبقه ۶

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمد جواد ثعلبیان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

مدت زمان انتظار در مطب غیرقابل پیش بینی میباشد. ساعت انتخابی شما، زمان حضور در مطب میباشد.

مراجعین محترم لطفا در صورتی که نمی توانید به مطب بروید نوبت خود را لغو کنید یا به منشی اطلاع دهید.


 

دکتر محمد جواد ثعلبیان
دکتر محمد جواد ثعلبیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد جواد ثعلبیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد جواد ثعلبیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد جواد ثعلبیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد جواد ثعلبیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد جواد ثعلبیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جواد ثعلبیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد جواد ثعلبیان کجا است؟
دکتر محمد جواد ثعلبیان 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد جواد ثعلبیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد جواد ثعلبیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جواد ثعلبیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد جواد ثعلبیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد جواد ثعلبیان متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد جواد ثعلبیان چه زمانی است؟
دکتر محمد جواد ثعلبیان از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جواد ثعلبیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد جواد ثعلبیان چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر محمد جواد ثعلبیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد جواد ثعلبیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد جواد ثعلبیان

دکتر محمد جواد ثعلبیان dr mohammad javad salabiyan از دکترهای متخصص تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) شیراز هستند. مطب دکتر محمد جواد ثعلبیان در شیراز ، خیابان زند، نبش ۷ تیر ، ساختمان شیراز ، طبقه ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد جواد ثعلبیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132351723 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد جواد ثعلبیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد جواد ثعلبیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد جواد ثعلبیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد جواد ثعلبیان تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد جواد ثعلبیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.